FOARTE IMPORTANT:
Candidații se vor prezenta la examen numai în situația în care se regăsesc în listele de mai jos, respectând atât ziua cât și ora alocată.
Candidații care sunt programați în data de 13.06.2020 nu vor putea susține examenul în data de 14.06.2020.
Candidații care sunt programați în data de 14.06.2020 nu vor putea susține examenul în data de 13.06.2020.
In ziua de 14.06.2020 nu pot susține examen candidații pentru următoarele probe: CPI (lung) marfă/persoane, Manager marfă/persoane și Consilieri de siguranță (cei care au și probă scrisă).
Candidații care nu se regăsesc pe una din listele menționate nu vor putea susține examenul. Aceștia vor lua legătura cu Centrul de Pregătire și Perfecționare, în vederea unei programări ulterioare.
Programul sesiunilor de examinare teoretica din data de 13.06.2020:
Judet | Adresa | Program |
ARAD | Arad - Universitatea "Aurel Vlaicu" - Str. Elena Dragoi, nr. 2, corp M | aici |
BIHOR | Oradea - Colegiul Tehnic "Traian Vuia" - Str. C-tin Brâncoveanu, nr. 12A | aici |
BRASOV | Brasov - Colegiul National Economic "Andrei Barseanu" - Str. Scolii, nr. 11 | aici |
BUCURESTI |
Bulevardul Gheorghe Sincai, nr. 3, Sector 4 - FORMENERG din Bucuresti - SALA 1 | aici |
Bulevardul Gheorghe Sincai, nr. 3, Sector 4 - FORMENERG din Bucuresti - SALA 2 | aici | |
DAMBOVITA |
Târgoviste - Liceul Tehnologic de Transporturi - G-ral. I.E. Florescu, nr. 18 | aici |
GORJ | Tg. Jiu - Colegiul Economic "Virgil Madgearu" - Str. Tudor Vladimirescu, nr. 124 | aici |
HARGHITA | Miercurea Ciuc - Liceul Tehnologic "Szekely Karoly" - Str. Iancu de Hunedoara, nr. 31 | aici |
MURES | Tg. Mures - Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie (fosta Petru Maior)- Str. Nicolae Iorga, nr. 1 | aici |
PRAHOVA |
Ploiesti - Liceul Tehnologic UCECOM "Spiru Haret" - Str. Dr. Toma Ionescu, nr. 27 | aici |
SATU MARE | Satu Mare - Colegiul Tehnic de transporturi si telecomunicatii "I.C. Bratianu" - B-dul Dr. Vasile Lucaciu, nr. 1 | aici |
TELEORMAN |
Alexandria - Liceul tehnologic nr. 1 Alexandria - Str. Turnu-Magurele, nr.1-3 | aici |
VRANCEA | Focsani - Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" - Str. Moldova, nr. 9 | aici |
Programul sesiunilor de examinare teoretica din data de 14.06.2020:
Judet | Adresa | Program |
ARAD | Arad - Universitatea "Aurel Vlaicu" - Str. Elena Dragoi, nr. 2, corp M | aici |
BIHOR | Oradea - Colegiul Tehnic "Traian Vuia" - Str. C-tin Brâncoveanu, nr. 12A | aici |
BRASOV | Brasov - Colegiul National Economic "Andrei Barseanu" - Str. Scolii, nr. 11 | aici |
BUCURESTI |
Bulevardul Gheorghe Sincai, nr. 3, Sector 4 - FORMENERG din Bucuresti - SALA 1 | aici |
Bulevardul Gheorghe Sincai, nr. 3, Sector 4 - FORMENERG din Bucuresti - SALA 2 | aici | |
DAMBOVITA |
Târgoviste - Liceul Tehnologic de Transporturi - G-ral. I.E. Florescu, nr. 18 | aici |
GORJ | Tg. Jiu - Colegiul Economic "Virgil Madgearu" - Str. Tudor Vladimirescu, nr. 124 | aici |
HARGHITA | Miercurea Ciuc - Liceul Tehnologic "Szekely Karoly" - Str. Iancu de Hunedoara, nr. 31 | aici |
MURES | Tg. Mures - Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie (fosta Petru Maior)- Str. Nicolae Iorga, nr. 1 | aici |
PRAHOVA |
Ploiesti - Liceul Tehnologic UCECOM "Spiru Haret" - Str. Dr. Toma Ionescu, nr. 27 | aici |
SATU MARE | Satu Mare - Colegiul Tehnic de transporturi si telecomunicatii "I.C. Bratianu" - B-dul Dr. Vasile Lucaciu, nr. 1 | aici |
TELEORMAN |
Alexandria - Liceul tehnologic nr. 1 Alexandria - Str. Turnu-Magurele, nr.1-3 | aici |
VRANCEA | Focsani - Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" - Str. Moldova, nr. 9 | aici |